2009.04.21

Dzień Ziemi

Tegoroczne V Bemowskie Obchody Dnia Ziemi odbyły się pod hasłem: „Pomóżmy Ziemi, czyli gdzie z tym śmieciem?”. Tradycyjnie, złożyły się na nie festyn i gra terenowa w Parkofrajdzie przygotowana przez naszą szkołę. W tym roku w grze wzięła udział rekordowa liczba uczestników – 34 drużyny, czyli 638 uczniów z bemowskich szkół i przedszkoli. Nas reprezenowały klasy: 0b, 1b, 2a i 3b. Jak zwykle niezawodni okazali się uczniowie klas starszych naszej szkoły, którzy pomogli w obsłudze i sprawnym przeprowadzeniu zabawy. Impreza przypadła do gustu wszystkim dzieciom i nauczycielom czego potwierdzeniem są opinie zamieszczone w ankietach:
„Wspaniale się bawiliśmy, dzieci zachwycone. Rewelacyjnie zorganizowana gra, wszystko dopięte na ostatni guzik. Wielkie uznanie dla organizatorów”
„Super, gratulacje, było miło i radośnie. Na pewno długo będziemy ją pamiętać. Dziękujemy wszystkim, którzy tak życzliwie opiekowali się nami przy kolejnych stanowiskach. Wielkie brawa!”
„Wspaniała edukacja terenowa. Podziwiam ogrom pracy wniesiony w organizację zabawy, b.wysoki poziom, rewelacyjna obsługa!”