2007.09.15

ECCO Walkathon na 5!

W tym roku wszyscy ludzie dobrej woli spotkali się na Polach Mokotowskich. Do tej licznej gromady należeliśmy również my, uczniowie klas piątych wraz z nauczycielami. Każdy uczestnik przeszedł 6 km, a za każdy przebyty kilometr „uzyskał” 4 złote, które przekazał na wybrany projekt.
W tym roku mogliśmy: podarować lepsze życie polskim dzieciom dorastającym na ulicach, ratować lasy tropikalne i dzikie zwierzęta żyjące w dorzeczu Konga oraz wspomóc leczenie chorych na mukowiscydozę.
Byliśmy tam i nie żałujemy! Nie tylko pomogliśmy innym, ale również dobrze się bawiliśmy. Wiosną 2008 roku taki spacer odbędzie się w Holandii, Kanadzie i Japonii. Może ktoś z nas tam pojedzie…
Dzielni uczestnicy to : mama Lenki, mama Michała Z., pan Filip, pani Marzenka R. oraz wspaniała 14 z klasy 5a i 5b, czyli: Michał E., Patryk, Filip, Ania, Weronika Ł., Mikołaj, Natalia, Igor, Anita, Bartek P., Lena, Krystian, Michał Z., Asia.