2008.10.08

Eko-turniej w Parku Leśnym Bemowo

Już po raz kolejny nasza szkoła uczestniczyła w Eko-turnieju pn. „Leśne spotkania z przyrodą, skrzatów wielką przygodą”, który odbył się 8.10.2008 r. w Parku Leśnym Bemowo. Tym razem w skład reprezentacji wchodziły następujące osoby:Juliana Piskorz- 2b, Piotr Piszcz-2b, Marysia Wołyniak-2a, Szymon Sobczak-3b, Oliwia Stankiewicz-3b, Tosia Frydzińska- 3a. Tegoroczna zabawa polegała na przejściu wyznaczonej trasy i na wykonaniu zadań związanych z ochroną lasu na czterech punktach kontrolnych. Zanim wyruszyliśmy na ekologiczny szlak, przygotowaliśmy z rozmaitych materiałów przyrodniczych kolorowy platat przedstawiający Leśnego Skrzata-strażnika lasu oraz ułożyliśmy hasło propagujące ochronę przyrody, które brzmiało: CHROŃMY ZWIERZAKI, ŻEBY NIE BYŁO DRAKI. Trasę pokonywaliśmy w szybkim tempie, wykonując z łatwością przydzielone polecenia. Dodatkowo zaliczaliśmy przeszkody na znajdującej się tam ścieżce zdrowia. Na zakończenie udanej imprezy zostaliśmy poczęstowani przez organizatorów napojami oraz słodką bułeczką. Otrzymaliśmy też pamiątkowy dyplom i przeróżne, ekologiczne upominki. Humor i pogoda nam dopisywała, dlatego też z utęsknieniem oczekujemy na następny Eko-turniej.

Link do galerii