2022.11.06

Finał projektu “Zgodnie różnorodnie”

W dniu 6 listopada 2022 nastąpiło zakończenie projektu “Zgodnie różnorodnie” realizowanego wspólnie z bankiem ING i ponowne otwarcie szkolnego ogrodu! Wydarzenie było poprzedzone pracami, które rozpoczęły się wiosną. Uczniowie brali udział w grze o owadach zapylających, warsztatach z budowania domków dla owadów, wycieczce do innego ogrodu sensorycznego na Bemowie, a poza tym projektowali, szlifowali, malowali, kopali, sadzili, grabili, odlewali betonowe płyty, przystrajali. W projekt zaangażowani byli również rodzice, którzy przynosili materiały do tworzenia ogrodu, nauczyciele, którzy pomagali uczniom wykonywać część prac. Teraz tworzymy karmniki dla ptaków do naszej szkolnej przestrzeni. Chcemy ją współdzielić z różnymi organizmami. Czekamy na wiosnę, aby w pełni korzystać z naszego wspólnego dzieła!