2024.06.13

III Gala STO „Na STO.FM-MUZA.PL”

Tegoroczna Gala STO pod hasłem „Na STO.FM-MUZA.PL” przyciągnęła do Amfiteatru w Parku Górczewska liczne grono widzów. Już po raz trzeci, młodzi artyści mieli szansę zaprezentować swoje talenty muzyczne i taneczne. Klasy młodsze przygotowały piosenki takich gwiazd jak Maryla Rodowicz, Urszula i zespół Czerwone Gitary. Młodzi wokaliści, uczniowie klas 4-8 i SLO, zmierzyli się z repertuarem Stanisława Sojki, Edyty Górniak, Anny Karwan, Tadeusza Nalepy i zespołu Pectus. Naszym niezwykłym artystom towarzyszył akompaniament szkolnego zespołu Band’99. Podczas Gali zostały wręczone Certyfikaty Perfekcji, które są podziękowaniem dla najbardziej aktywnych Rodziców uczniów naszej szkoły. Odbył się także quiz, w którym wzięła udział publiczność. Każdy uczestnik III Gali STO już wie, ile drzwi jest w naszej szkole, ile litrów rosołu zamawiamy na jeden obiad i ile wycieczek zorganizowaliśmy w obecnym roku szkolnym.
Wszyscy bawiliśmy się świetnie, a mocne brawa rozgrzewały nie tylko ręce. Było fantastycznie!
Do zobaczenia za rok!
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie!
Szczególne podziękowania dla Pani Agnieszki Ciesielskiej za ” Konferansjerkę”.