2008.05.17

Kamil Prejs Ekspertem Biblijnym

W sobotę, 17 maja br., w gmachu Kurii Metropolitalnej Warszawskiej, odbył się finał konkursu pod nazwą Biblijna Akademia Najmłodszych. Spotkanie to było uwieńczeniem etapu parafialnego BAN-u, który trwał od października ubiegłego roku. Konkurs dotyczył znajomości fragmentów Ewangelii, czytanych podczas coniedzielnych mszy świętych. Spotkał się z dużym zainteresowaniem dzieci, ich rodziców i katechetów, o czym świadczy liczba dwóch tysięcy uczniów, biorących udział w konkursie, i prawie setka finalistów. Z radością zawiadamiam o wielkim sukcesie naszego ucznia z klasy 5a – Kamila Prejsa, który zdobył maksymalną ilość punktów 30 na 30 w finałowym teście. O miejscach pierwszych oprócz punktów zdecydowała kolejność oddanej pracy – zdecydowały minuty a nawet sekundy… Każdy z laureatów otrzymał Dyplom z koszulką Eksperta Biblijnej Akademii Najmłodszych.