2007.10.06

Karta rowerowa

W naszej szkole 6 października odbył się kurs na kartę rowerową. Przyszlam pierwsza. Chętnych było dużo. Bardzo się bałam, ale pewnie nie ja jedyna. Kiedy wszyscy się zebrali instruktor z Miasteczka Ruchu Drogowego rozpoczął szkolenie. Najpierw obejrzeliśmy film pt. „Bezpieczeństwo na drogach”, potem wysłuchaliśmy pana, a już potem został nam tylko do napisania test. Nie było łatwo. Niektórzy musieli pisać test poprawkowy. Po teście była jazda. Każdy musiał przejechać dwa kółka trzymając kierownicę jedną ręką!A na koniec pani Basia powiedziała, że wszyscy zdali.Kartę rowerową otrzymali: Ola Pawłowska, Julia Janusz, Marysia Buda, Julia Bykowska, Ania Skweres, Dorota Żółtaniecka, Olek Pieniążek, Michał Zdrojewski, Kuba Kseniak, Jacek Olczyk, Arek Przeczka, Hubert Wasilewski, Olek Jakubisiak, Wojtek Okoń, Adam Pantow, Maciek Romanowski, Krzysiek Jaremko i ja- Ola Januszewska.