2023.12.12

Kiermasz Świąteczny

Po raz kolejny klimat świąt Bożego Narodzenia można było odczuć znacznie wcześniej, bo już 12 – 13 grudnia. To właśnie w tych dniach trwał Kiermasz Świąteczny, który zorganizowali uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej 24 STO na Bemowie pod kierownictwem Pani Kornelii Władzińskiej. Pierwszego dnia uczniowie odwiedzili Urząd Dzielnicy Bemowo i tam wystawili swoje prace artystyczne. Niezliczone ilości ozdób świątecznych wypełniły stoły w holu ratusza. Chętnych nie brakowało, błyskotki znikały w szybkim tempie, a zadowoleni uczniowie uśmiechali się od ucha do ucha. Drugi dzień sprzedaży odbył się już w szkole. Tu również anioły, bombki, gwiazdki, pajacyki, serca z piernika cieszyły się zainteresowaniem uczniów i nauczycieli. Ze sprzedaży uzyskaliśmy ok.2000 zł Wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok.