2022.03.06

Klasa 4c w Centrum Olimpijskim

Nareszcie wycieczka!!!🚌 Po nauczaniu zdalnym i feriach zimowych wróciliśmy do szkoły bardzo stęsknieni: za sobą nawzajem i za wspólnymi przygodami!!!
W ramach realizacji bloku tematycznego autorstwa pani Małgosi Najlepszej udaliśmy się do Centrum Olimpijskiego na nietypową lekcję o starożytnych i nowożytnych igrzyskach – połączenie wychowania fizycznego, historii i etyki w jednej smakowitej, lekkostrawnej porcji ciekawych opowieści, filmów, quizów, gier i zabaw, a wszystko to w nowoczesnych wnętrzach finezyjnego budynku, zaskakującego architekturą i wystrojem.
Wycieczka sprawiła nam wielką przyjemność – w końcu o sporcie, czyli o ruchu, najlepiej uczyć się w ruchu, a nie w szkolnej ławce czy na platformie Teams🙃