2013.12.11

Klasy 4-te w Multikinie

W środę 11-go grudnia klasy 4-te wybrały się do kina. Wyjście do kina dla klasy 4a było w nagrodę za wygranie pierwszego miejsca w Dniu Hollywoodzkim. Natomiast klasa 4b dołączyła na specjalne zaproszenie pani Basi.
Do kina pojechaliśmy autobusem. Droga nie była zbyt długa, gdyż kino znajduje się w Wola Parku, który jest niedaleko szkoły.
Przed filmem wszyscy kupowali sobie smakołyki na seans, jak np. popcorn, nachosy, orzeszki, colę, soki itp. Film, na który się wybraliśmy był zatytułowany „Kraina Lodu” i był nadawany w 3D. Niektóre osoby przyniosły własne okulary. Ale już na początku filmu okazało się, że ich okulary nie pokazują obrazu w trójwymiarze. Podniosła się ogólna wrzawa i krzyki, że coś jest nie tak z tym filmem. Na szczęście pani Basia uratowała sytuację, bo przyniosła okulary dla tych, co mieli kłopoty.
Film był ekstra. Do szkoły wróciliśmy około godziny 17-tej.
Ola Cieloch kl.4a