2010.01.28

KONCERT NOWOROCZNY

Odbył się 28.01.2010r. Tegoroczny Koncert Noworoczny uświetniający obchody 20-lecia istnienia naszej szkoły odbył się w gościnnych progach art.bemu. W pierwszej części, przybyli goście i publiczność, obejrzała migawki z początków życia Jubilatki oraz przekrój Jej dotychczasowych osiągnięć ujęte, przez uczniów klas starszych, w prezentacje multimedialne. Dyrektor wręczył podziękowania i pamiątkowe maskotki przyjaciołom szkoły oraz zasłużonym pracownikom. Druga część, zdominowana przez uczniów klas młodszych, to różnorodne występy obfitujące w scenki komediowe, tragiczne i moralizatorskie. Oklaskom nagradzającym najmłodszych, lecz bardzo utalentowanych, aktorów nie było końca. Gratulujemy im odwagi i profesjonalizmu z jakim podeszli do swoich ról! Mamy nadzieję, że za rok pokażą równie wysoką klasę!!!

Link do galerii