2010.11.25

Konkurs „A sheep on a ship” z języka angielskiego

Dnia 4 listopada 2010r. odbył się w naszej szkole po raz pierwszy konkurs z języka angielskiego „A sheep on a ship”. Jego celem było przeliterowanie wyrazów w języku obcym. Najlepszymi okazali się czterej uczniowie. W młodszych klasach byli to Jędrzej Jakubisiak z klasy IIIa oraz Jakub Nowopolski z klasy IIIb. Natomiast w klasach starszych zwycięzcami byli Dominika Owczarek z klasy IVa i Michał Zapała z VIa. Drugi etap konkursu odbył się 25 listopada 2010r. w Społecznej Szkole Podstawowej nr 11 przy ulicy Toruńskiej 23. Laureaci pierwszego etapu wzięli udział w finałowym etapie rywalizacji. Poziom konkursu był bardzo wysoki i wyrównany. Gratulujemy osiągniętych sukcesów i życzymy powodzenia w przyszłorocznej edycji konkursu.