2018.12.17

Konkurs Rodzinny „Anioł Bożego Narodzenia”

W dniu 17 grudnia 2018 r. rozstrzygnięty został konkurs rodzinny „Anioł Bożego Narodzenia”. W konkursie wzięło udział 15 uczniów i uczennic z klas 0-3 wraz z rodzinami, którzy niezwykle starannie i dużym nakładem pracy przygotowali pełne wdzięku, radosne, nieśmiałe, rozśpiewane, a niekiedy tajemnicze anioły, aniołki i aniołeczki. Do przygotowania tych charakterystycznych świątecznych postaci wykorzystano różnorodne materiały, m. in. piórka, cekiny, tkaninę, orzechy, makaron, włóczkę, koraliki, pasmanterię, watę, serwetki, anielski włos, białe futerko, drucik, nitki, masę solną i krepinę. Konkursowe jury przyznało następujące miejsca: kategoria „Anioł Bożego Narodzenia” 2D – I miejsce – Paweł Szymczyk z kl. 0a, II miejsce – Maks Mizera z  kl. 1a, III miejsce – Ola Bartniczak z kl. 1c, kategoria „Anioł Bożego Narodzenia” 3D – I miejsce – Paulina Kamińska z kl. 2a, II miejsce – Wiktoria Koziarkiewicz z kl.1a, III miejsce – Aniela Nasiadek z kl. 1c. Szczególne podziękowania i uznanie należą się również pozostałym uczestnikom konkursu, którzy w gronie rodzinnym przygotowali świątecznego anioła. Z dumą oznajmiamy, iż są to następujący uczniowie i uczennice: Kornel Wach z kl. 1a, Ala Potocka z kl. 3a, Ignacy Potocki z kl.0b, Janek Mackowiak z kl. 2a, Lena Metera z kl. 1c, Michał Kopania z kl. 1c, Hania Ryba z kl. 1c, Staś Chyż z kl. 1c, Iza Urban z kl. 0b i Weronika Zawiślińska z kl. 1a.