2020.12.23

Konkurs Rodzinny „Bożonarodzeniowa gwiazda”

Pomimo nadzwyczajnych okoliczności, podtrzymaliśmy szkolną tradycję i w dniu 21 grudnia br. przeprowadziliśmy świąteczny konkurs rodzinny. W tym roku była to „Bożonarodzeniowa gwiazda” wykonana w formie płaskiej lub przestrzennej, przedstawiona do konkursu na zdjęciach.

Do konkursu zgłoszono 28 wyjątkowych prac przygotowanych z różnorodnych materiałów, takich jak falista tektura, kolorowa bibuła, błyszczące cekiny, drewniane listewki, maleńkie koraliki, papierowe torebki, piernikowe ciasto i gałązki derenia. Rodzinne dzieła dekorowane były m.in. elektrycznymi lampkami, cukierkami, szyszkami, świerkiem, włóczką i złotą nitką. Do konkursu zgłoszono także ruchome gwiazdy, które zaprezentowano na filmikach.

Konkursowe jury przyznało następujące miejsca:

I miejsce – Zosia Bokowy z kl. 3a i Helenka Bokowy z kl. 2a,

II miejsce – Basia Nowakowska z kl. 3a,

II miejsce – Michalinka Jasińska z kl. 2c,

III miejsce – Aniela Nasiadek z kl. 3c.

Wyróżnienie – Marysia Świerczewska z kl. 2c i Zosia Sobańska z kl. 2a.

Szczególne podziękowania i uznanie należą się również pozostałym uczestnikom konkursu, którzy w gronie rodzinnym przygotowali Bożonarodzeniową gwiazdę. Z dumą oznajmiamy, iż są to następujący uczniowie i uczennice: Ada Sanchez-Zeyda z kl. 2a, Filip Milewski z kl. 0a, Gabrysia Markevicius z kl. 1b, Hania Andrzejewska z kl. 0a, Marcelina Zderkiewicz z kl. 1a, Staś Andrzejewski z kl. 2a, Maja Zderkiewicz z kl. 2a, Helenka Makowska z kl. 3b, Janek Panasiuk z kl. 3c, Jędrek Spaltabaka z kl. 3b, Maks Mizera z kl. 3a, Michał Kopania z kl. 3c, Michalinka Sowa z kl. 1a, Michał Wolany z kl. 1b, Nina Malinowska z kl. 1b, Pola Pilas z kl. 1b, Staś Chyż z kl. 3c, Adaś Chyż z kl. 0a, Staś Żyłkowski z kl. 3a, Tosia Kuźma z kl. 2a, Ula Szymczyk z kl.  1b, Paweł Szymczyk z kl. 2a, Weronika Zawiślińska z kl. 3a, Wiktoria Koziarkiewicz z kl. 3a, Wiktor Kocjan z kl. 3a, Zuzanna Dziubak z kl. 3a i Zuzanna Żołnowska z kl. 2c.