2023.12.23

Mikołajkowa Wszechnica klas 4-6

W środę 6 grudnia 2023 roku odbyła się Mikołajkowa Wszechnica klas 4-6. Tym razem ogromnym zaangażowaniem wykazali się uczniowie klas 7-8 i Licealiści. To oni w bardzo dużej mierze wzięli na siebie prowadzenie warsztatów i wykładów. Dziękujemy także wszystkim nauczycielom zaangażowanym w prowadzenie warsztatów, bez Was moi Drodzy byłoby naprawdę trudno. Z całego serca dziękujemy. Ankiety przeprowadzone na koniec Wszechnicy wykazały, że ta forma nauki i zabawy cieszy się dużą popularnością wśród naszych uczniów klas 4-6.Marzą tylko o tym, aby było więcej zajęć sportowych. To dla nas dość duże wyzwanie, bo środa to dzień, w którym hala sportowa przypisana jest klasom starszym SP:( .  Mam nadzieję, że  na wiosenną edycję coś wymyślimy.