2022.10.27

Nocowanie w szkole klasa 6b

14.10.22r o godz. 19:00 spotkaliśmy się na dziedzińcu i weszliśmy do szkoły. Dziewczyny zostawiły swoje rzeczy w klubiku, a chłopcy w holu klas 7-8 i liceum. Wszyscy złożyliśmy się na pizzę i razem wyszliśmy na boisko. Większość klasy grała w piłkę nożną, ale niektórzy wybrali koszykówkę. Niestety musieliśmy skończyć mecz, ponieważ przyjechał pan z pizzą. Każdy zjadł taką pizzę, jaką sobie wybrał. Na początku całą klasą zagraliśmy w „Mafię”,  a potem graliśmy w różne gry planszowe np. „Ogień i miecz”. Do godz. 2:30 trwały  nocne rozmowy a ok.2:40 poszliśmy spać. Rano, gdy wszyscy wstali i  spakowali się, udaliśmy się na śniadanie do Mc Donalda i to śniadanie zakończyło nasz nocny pobyt  w szkole.  Pożegnaliśmy się koło godziny 10:00.Wydaje mi się, że każdy z nas był zadowolony.

Oliwia Nawrocka 6b