2003.10.25

Otrzęsiny

Otrzęsiny nowych uczniów należą do wieloletniej tradycji naszej szkoły. Każda klasa przygotowuje zadania dla nowych uczniów. W tym roku każda z klas zamienia się na 2 godziny w zupełnie inne miejsce, np.: zakład fotograficzny, salon piękności, zakład fryzjerski, dom strachów, pokój śmiechu, pokój zagadek, restaurację. Wszyscy nowi uczniowie, podzieleni na 10 grup, wędrowali od punktu do punktu i wykonywali zadania zaproponowane przez klasy. Niejeden pierwszak najadł się strachu, a część z nich była nie do poznania po zabiegach upiększających. Na koniec wszyscy otrząśnieci zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie na ręce pana Filipa złożyli uczniowską obiecankę, zjedli plasterek cytryny i otrzymali legitymację uczniowską. Stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.