2009.02.27

Prezentacje hobby-27.02.2009

Ostatni piątek w zerówkach obfitował w wiele ciekawych doświadczeń i niesamowitych wrażeń. Był to bowiem dzień prezentacji ciekawych hobby dorosłych. Przed zerówkowiczami zaprezentowali się: pan Mariusz Wójcik (tata Mateusza-0b), pan Krzysztof Kulpa (tata Julii-0a), wujek Jasia Piotrowskiego-0a. Panowie opowiadali i pokazywali (prezentacje, eksponaty i doświadczenia) z takich dziedzin jak: żeglarstwo, latające modele samolotów i helikopterów, broń palna, strategiczna gra komputerowa, medale i odznaczenia z okresu II wojny światowej, radary, muzyka i instrumenty muzyczne z Irlandii. „Ochom” i „achom” naszych uczniów nie było końca i dzieci wszystkie prezentacje uznały za bardzo ciekawe. Warto wspomnieć, iż równie pasjonujące zajęcia zaprezentowali we środę 25.02 pani Nowakowska (mama Julii-0b) dotyczące baletu klasycznego oraz w czwartek 26.02 pan Gimzicki (tata Eli-0b) dotyczące nurkowania. Wszystkim rodzicom oraz bliskim naszych uczniów serdecznie dziękujemy za poświęcenie nam czasu.

Link do galerii