2022.11.21

Projekt I w klasach 4-6

Za nami  spotkania klas 4-6 w ramach I projektu. Uczniowie wybierali spośród 12  różnorodnych zajęć: Poczet królów i książąt Polski, Zabawy podwórkowe, Pośpiewajmy!, Za- grajmy!,  Poznajemy kraje Europy ,Filmowo-rolkowo, Igłą i nitką – fabryka zabawek , Gry i zabawy naszych Rodziców 🙂, Rethink your drink, Gry planszowe i nie tylko, Zdrowie na talerzu, Narzędzia w ruch!

Efekty pracy naszych uczniów zostały przedstawione na podsumowaniu projektów w małej sali gimnastycznej. Wykonaliśmy także dekorację na tablicy projektowej. Wszyscy uczniowie zawitali do szkolnego ogrodu i podziwiali jego nową odsłonę. Uczniowie nie mogą doczekać się wiosny i możliwości wychodzenia na przerwach do szkolnego ogródka.