2023.06.16

Projekt IV w klasach 4-6

12 maja 2023 w piątek rozpoczął się 4 ostatni i bardzo krótki Projekt IV.
Aranżacje – dekoracja -Palmy,  plaża i kolorowa menażeria to wszystko w swojej dekoracji zamieścili uczestnicy projektu
Efekt pracy młodych artystów można podziwiać w holu głównym.
Z azymutem za pan brat- podczas dwóch spotkań próbowaliśmy poruszać się w terenie nie tylko z mapą lub planem, ale za pomocą azymutów.
Czas ogrodników -dalszy ciąg  pracy w naszym ogrodzie
Co widać w rzeczywistości?- Notatki, zdjęcia, rysunki… były obrazem tego, co dookoła nas. Spacerkiem po okolicy. Smacznie i z uśmiechem. 🙂
Co w Parkofrajdzie się ukrywa? uczniowie odkrywali uroki Parkofrajdy poprzez zapoznanie się z florą i fauną parku.
Jeździmy na rolkach – trening czyni mistrza, jazda na rolkach w Parkofrajdzie. (obowiązkowy kask). Na te zajęcia zawsze jest bardzo dużo chętnych.
Sweet Sue and Smart Alec on the grass. Próby i występy w j. angielskim odbywały się  na trawie w Parkofrajdzie.

Historyczna gra planszowa- kontynuacja pracy nad stworzeniem gry planszowej dla najbardziej zaangażowanych uczniów z III projektu

Spotkania z uważnością – Podczas spotkań na świeżym powietrzu, zatrzymaliśmy się chwilę nad tym, co nam w duszy gra, uważnie przyjrzeliśmy się temu, co dzieje się w naszej okolicy oraz w naszych głowach.

Podróże filozoficzne- W tej edycji podróży filozoficznych skupiliśmy się na podróży w głąb siebie. Szukaliśmy ukrytych w nas możliwości,  – znaleźliśmy czas na relaks i odprężenie.