2006.01.07

Rozśpiewana Karuzela

W sobotę 7 stycznia szkolny zespół „Violinki wziął udział w IV Dzielnicowym Przeglądzie Bożonarodzeniowych Programów Artystycznych zorganizowanym przez Wydział Kultury Urzędu m.st. Warszawy. Choć denerwowaliśmy się strasznie z powodu zbyt małej liczby prób i choć ogarniała nas trema, gdy patrzyliśmy na publiczność ze sceny, to gdy przyszło do śpiewania wypadliśmy całkiem nieźle. Śpiewaliśmy głośno, wyraźnie, a do tego z uśmiechem. W naszym repertuarze znalazły się kolędy i pastorałki „Przybieżeli do Betlejem”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Z narodzenia Pana”, „Kundel Rudy”, „Wielki gazda”. Szczególnie ciepło przez publiczność został przyjęty utwór „Wielki gazda”, a to dzięki solowemu popisowi Zuzi Kadlčik. Z przyjemnością obejrzeliśmy także występy innych zespołów – występy chóru, szkolne teatrzyki i występy taneczne.