2010.10.14

Świetlica w „Radosnej Szkole”

W Dniu Edukacji Narodowej odbyło się w naszej Szkole długo oczekiwane otwarcie świetlic szkolnych wyposażonych w nowe pomoce dydaktyczne zakupione w ramach rządowego programu „Radosna Szkoła”. Obok licznie zgromadzonych uczniów z klas młodszych, w tej uroczystości udział wzięli: Dyrektor Pan Jarosław Pytlak, Wicedyrektor Pani Ewa Pytlak oraz Gość honorowy – Prezes Samodzielnego Koła Terenowego nr 69 STO Pani Violetta Ciećwierz. Ozdobną kokardę na zasłonach przesłaniających wyeksponowane pomoce dydaktyczne przecinali reprezentanci poszczególnych klas oraz zaproszeni Goście. Tak wielka niespodzianka wywołała eksplozję radości wrażającą się gromkimi brawami i okrzykami „hurrraaa!”, które zapoczątkowały beztroską zabawę uczniów. Od dzisiaj atrakcyjnie wyposażone świetlice będą szczególnym miejscem zabaw dla uczniów naszej Szkoły.