2024.06.21

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 4-6

Zakończenie roku szkolnego w Społecznej Szkole Podstawowej STO na Bemowie dla klas 4-6 odbyło się 21 czerwca 2024 roku. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Ewa Pytlak, witając uczniów oraz ich rodziców. Po serdecznym powitaniu nastąpiło uhonorowanie wkładu pracy naszych uczniów poprzez wręczenie nagród i wyróżnień w wielu kategoriach i konkursach.

Podczas uroczystości wręczono nagrody za konkursy z języka angielskiego, takie jak „Bookworms”, matematyki, plastyki oraz za bycie aktywnym rodzicem, uczniem. Liczba wyróżnień i nagród była imponująca, co świadczy o wysokim zaangażowaniu i osiągnięciach uczniów.

Mimo licznych nagród większość dzieci nie mogła doczekać się rozdania świadectw. Niektórym uczniom zakręciła się łza w oku na myśl o dwumiesięcznej przerwie, podczas której nie zobaczą swoich kolegów, koleżanek i ulubionych nauczycieli.

Cała uroczystość była pełna emocji i radości, stanowiąc piękne zwieńczenie roku szkolnego.