2024.06.21

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 7

Zakończenie roku szkolnego dla klas 7 odbyło się 21 czerwca 2024 roku. Uroczystość rozpoczął pan Piotr Piskorski, wicedyrektor szkoły, serdecznie witając wszystkich zgromadzonych. Następnie wręczono nagrody w wielu kategoriach, w tym za Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Sigma, konkursy informatyczne, konkursy biblijne oraz IV Memoriał imienia Piotra Ścieżki. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody, wyróżnienia i odznaki, co świadczyło o ich zaangażowaniu i zdolnościach.
Ostatnią, a jednocześnie jedną z najważniejszych części uroczystości było rozdanie dyplomów. Na twarzach naszych uczniów widoczne były niesamowite emocje – radość i smutek związane z końcem roku szkolnego, ale również szczęście po uzyskaniu dyplomów.
Na zakończenie uroczystości nastąpiło pożegnanie, podczas którego wszyscy życzyli sobie dużo wypoczynku i udanych wakacji.