2016.07.23

Wakacje w Rudawce

W ramach akcji letniej (26.06-3.07.2016 r. oraz 10.07-23.07.2016 r.) w Rudawce odbył się turnus gimnazjalny, turnus  dla uczniów szkoły podstawowej (w którym z wielkim powodzeniem, jako SENIOR CAMPER, wziął udział gimnazjalista, Julian Szaciłło) oraz turnus rekreacyjny dla nauczycieli. Gimnazjaliści wybudowali nowe boisko do ringo, postawili stół do ping-ponga oraz odtworzyli z drewnianych żerdek urządzenie miejsca ogniskowego, a także założyli na polu jednego z naszych miejscowych przyjaciół plantację drzew tlenowych (Oxytree). Młodsi uczniowie przygotowali premierę pięknego przedstawienia. Nauczyciele regenerowali nadwątlone siły zbierając grzyby, których w tym czasie było w okolicy istne zatrzęsienie.