2024.06.18

Wycieczka rowerowa klas 4ab

Dnia 19 czerwca 2024 roku chętni uczniowie  z klas czwartych wybrali się na wycieczkę rowerową z Panem Filipem i Panią Marzeną. Pojechaliśmy do Rezerwatu Przyrody Łosiowe Błota. Staraliśmy się zachowywać cicho, mając nadzieję na spotkanie z łosiami. Niestety nie była to odpowiednia pora i podmokła łąka zamieniła  się w mały las. Drugim celem naszej wycieczki była zabawa i relaks na placu zabaw w Blizne Jasińskiego. Tam spotkaliśmy się z  pozostałymi uczniami klas czwartych -grupą piechurów. Oni pieszo dotarli na plac zabaw pod opieką Pani Agnieszki i Pani Karoliny. Okazało się, że nie pomyśleliśmy o piłkach, aż prosiło się o taką formę zabawy. Na szczęście niedaleko placu zabaw mieszka Marcysia i ona nas uratowała :), przynosząc różne piłki i rakietki do gry.