2009.05.18

Zielona szkoła klas 4-6 w Wiśle

Zielona Szkoła była fantastyczna! Nauczyciele tak wspaniale zorganizowali nasz czas, że nie mieliśmy nawet czasu na myślenie o słowie nuda. Ośrodek był bardzo przytulny, a jedzenie przepyszne. W każdy dzień czekała nas jakaś gra, zabawa, wycieczka lub przygoda. We wtorek byliśmy w Wiśle – miejscowości, do której przyjechaliśmy, a także w Parku Leśnych Niespodzianek w Ustroniu. Wieczorem odbyła się dyskoteka. W środę wspinaliśmy się na szczyty gór. Mimo, iż byłem na krótszej wycieczce po powrocie do ośrodka byłem tak zmęczony, że chciałem przykleić się do łóżka. Pod koniec dnia mieliśmy drugą część szkolnego „Mam Talent”. Wygrały Karolinka i Jowitka. Zademonstrowały swe zdolności akrobatyczne. Właśnie na nie głosowałem. Mimo świetnej zabawy przez te dwa dni lało. W czwartek byliśmy w Wytwórni Filmów Animowanych w Bielsko-Białej. Pani pracująca tam mówiła nam ciekawe rzeczy na temat animacji i nie tylko. Po południu wjechaliśmy wyciągiem krzesełkowym na Czantorię. Na jej szczycie zjeżdżaliśmy torem saneczkowym. Było super! (c.d.n.)
Janek Marszałek IVa