2010.05.18

Zielona Szkoła klas

Łucznica – zaczarowane miejsce, w którym dzieci spotykają skrzaty, nabierają apetytu, zdobywają ciekawe umiejętności. Takie właśnie miejsce było celem naszego wyjazdu do Zielonej Szkoły. I nic nas nie zawiodło! – nawet pogoda!, bo choć przyjechaliśmy na miejsce we wtorek z deszczem, to już od środy zrobiło się ładnie, a od czwartku biegaliśmy w letnich ubraniach. Nasze dzielne maluchy dokazywały na trawie grając w piłkę, bawiąc się w berka i szukając czterolistnych koniczynek. Na zajęciach wykazywali się niesamowitą cierpliwością, kreatywnością i pracowitością. Prace, jakie powstały w pracowni batiku, filcu i ceramiki, przyozdobią niejedno pomieszczenie i długo będą cieszyć oczy. A nam, oprócz nowych umiejętności, pozostaną na długo w pamięci mile spędzone chwile w Łucznicy.

Link do galerii