2022.05.20

Zielona Szkoła 4-6

W bieżącym roku szkolnym klasy 4-6 wyjechały do Zielonej Szkoły nad morze. Bazą noclegowo – rekreacyjną było Sztutowo, z którego codziennie urządzane były wyjazdy. Pierwszego dnia wszyscy zapoznali się z okolicą i zakosztowali relaksu na plaży oraz w Rezerwacie Kormoranów i Krynicy Morskiej. Kolejnego dnia udali się do Trójmiasta, gdzie odbyły się warsztaty w gdyńskim oceanarium oraz zwiedzanie starówki w Gdańsku. Następnym punktem programu był Malbork, w którym wszyscy mieli okazję przenieść się w czasie i posmakować życia średniowiecznego zakonnika. Ostatni dzień był swoistego rodzaju wytchnieniem podczas rajdu pieszego oraz olimpiady na plaży. Wszystkie atrakcje były przeplatane zabawami integracyjnymi, podczas których zacieśniały się więzi społeczne.